На порозі школи

10 лют. 2015
10 лютого 2015р. дошкільний навчальний заклад провів загальні батьківські збори для батьків майбутніх першокласників за участю заступників директорів з навчально-виховної роботи та вчителів перших класів ЗОШ І-ІІІ ст. № 3, 4, 5, 6.

Вступ до школи – особливий момент у житті дитини. Тож на цих зборах батьки змогли ближче познайомитися з навчально-виховною роботою зі старшими дошкільниками з адаптації до нових умов шкільного життя, щоб цей період був безболісним, упевненим і легким. Як зробити щоб цей процес не травмував дитину? Було надано рекомендації «Перші кроки до вибору школи», «Психологічна готовність дитини до школи»... Батьки могли отримати відповідь на всі питання які їх цікавили.

Тож бажаємо успіхів нашим майбутнім першокласникам та їх батькам у виборі школи.