Увага батькам майбутніх першокласників!!!

26 лют. 2015
Запрошуємо батьків майбутніх першокласників взяти участь у Інтернет - зборах, що проводитимуться з 1 по 31 березня 2015 року на сайті Комунального вищого навчального закладу «Харківська академія неперервної освіти» http://edu-post-diploma.kharkov.ua.

Даний захід відбудеться за ініціативи Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації з метою поширення практики організації різних форм роботи з батьками дітей старшого дошкільного віку та на виконання обласної програми розвитку освіти «Новий освітній простір Харківщини» на 2014 –2018 роки, затвердженої рішенням Харківської  обласної ради від 19 грудня 2014 року No 885-VІ.
Учасники зборів у зручний для себе час зможуть ознайомитися з нормативними документами щодо порядку прийому дітей до 1 класу, інформаційними матеріалами з питань готовності дітей до школи та порадами щодо створення умов для успішної адаптації дітей до нови х умов, заповнити анкету та поставити свої запитання модераторам Інтернет -зборів.