Група №7 «Дзвіночки»

Вихователь:                                                                 Помічник вихователя:

Дяченко                                                                       Скочко

Наталія Володимирівна                                            Ольга Миколаївна

Педагогічний стаж: 20 років

Освіта: вища

У  групі " Дзвіночки " 21 чудових малят:  6 хлопчиків і 15 дівчат

.

Трьохрічні  малюки,коли вперше переступили поріг групи №  7 "Дзвіночки ", подолали безліч перешкод: були і сльози, і смуток – діти вперше відірвались від батьківських долоней і вийшли в незнайомий світ свого дитинства.
   Зробити цей крок було нелегко. По різному вони реагували на зміни в своєму житті – дехто з зацікавленістю, дехто зі страхом, дехто впевнено і сміливо долав перші сходинки пізнання світу.
   Але період адаптації минув швидко і вже на першому святі діти проявили свої таланти: співали пісні, танцювали, розповідали вірші. Дітей групи маленьких «Дзвіночків» можна охарактеризувати як дружній дитячій колектив.
   Найголовніше для нас - це збереження і зміцнення здоров'я. Ми щодня буваємо на свіжому повітрі, робимо зарядку загартовуємося і багато рухаємося.
   Кожен з нас - творча особистість. Наш принцип-ні дня без творчості. Ми дуже допитливі. Ми вчимося порівнювати, узагальнювати, розповідати, фантазувати. А ще у нас є девіз-ні дня без казок: ми любимо слухати казки, інсценувати, придумувати свої сюжети. Ми знаємо дуже багато віршів. А саме це робить наше життя цікавим, пізнавальним.
 Ось так живуть діти з групи"Дзвіночки"в рідному садочку

Свято в гості завітало!